FAQ

Witryna jest w fazie beta. Co to znaczy?

Tworzymy altedu od września 2023 roku. Naszym celem od początku jest stworzenie platformy, która połączy edukację (jakościowe szkolenia, e-booki) ze społecznością (znajomości, grupy dyskusyjne) oraz grywalizacją (wyzwania, misje, monety wirtualne, easter eggi czy gry fabularne).

To przeogromne wyzwanie. Dlatego też nie wszystko jest jeszcze gotowe.

Wraz z ekipą 18 QA (i jeden biedny Adam! 😅) stworzyliśmy środowisko, które działa, ale… jesteśmy świadomi istniejących błędów. Wiemy że musimy popracować nad wydajnością, UI/UX czy naprawą bugów, których po prostu nie zdążyliśmy poprawić.

Dlatego też witryna działa, ale jesteśmy świadomi że może mieć swoje “fochy”. Mogą pojawiać się błędy czy niedoskonałości. Z góry dziękujemy za Twoje zrozumienie!

Walczymy z bugami i usprawnieniami, by stworzyć dla Ciebie jeszcze lepsze środowisko do nauki i dobrej zabawy! Daj nam szansę! ❤️

Każda pomoc jest na wagę złota! Jeżeli używasz witryny i dobrze się przy tym bawisz – jest nam niezmiernie miło! ❤️

Jeżeli zaprosisz znajomych, będziemy skakać z radości!

Jeżeli jednak napotkasz na jakiś error, błąd czy po prostu uważasz że coś powinno być usprawnione lub zmienione – daj znam koniecznie znać uzupełniając ten formularz. Dziękujemy!

Jeżeli coś takiego ma miejsce, pisz bezpośrednio na kontakt[małpka]altedu.pl, w tytule dodaj [CRITICAL].

W każdym innym przypadku, czyli zgłoszeniu błędów, które się pojawiły, ale umożliwiają korzystanie z witryny i nie dotyczą kwestii finansowych (zakupy), prosimy o zgłoszenie tego przez formularz.